PROJEKTANT-SPRZEDAWCA/ARCHITEKT WNĘTRZ

TATUS- Andrzej Tatus

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0077

Obowiązki:

obsługa klientów , wykonywanie projektów i aranżacji pomieszczeń
-kuchni , wykonywanie wycen, dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
wysoka kultura osobista, kreatywność , komunikatywność. Praca w godzinach 9-18.
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: w niepełnym wymiarze, 1/2 etatu, wymiar czasu pracy -do uzgodnienia
-1/2 lub 3/4 etatu
Galeria wnętrz, studio kuchni Nolte -Opole, ul. Prószkowska

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie min. średnie , obsługa programów graficznych typu CAD, komunikatywność, samodzielność oraz odpowiedzialność zmysł plastyczny Mile widziane: prawo jazdy kat.B doświadczenie w wykonywaniu aranżacji mebli kuchennych , znajomość języka obcego -niemiecki/angielski

Miejsce pracy: Prószkowska 54, 45-758 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem - na adres e-mail info@tatus-kuchnie.eu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy