Opis stanowiska pracy

  • opracowywanie koncepcji, studiów wykonalności, projektów budowlanych i wykonawczych sieci elektroenergetycznych wysokiego i najwyższego napięcia,
  • uzgadnianie projektów z instytucjami i gestorami sieci,
  • nadzorowanie poprawności procesu uzyskiwania wszelkich pozwoleń i decyzji,
  • współudział w negocjacjach z właścicielami nieruchomości,
  • uczestnictwo w wizjach lokalnych, inwentaryzacjach
  • współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych projektów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o specjalności elektrycznej
  • znajomość programów – PLS-CADD, AutoCad, Pakiet Microsoft Office,
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz asystentów

posiadanie uprawnień do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Prezentacja firmy

ARINET sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma branży inżyniers... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria