Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/08/2018.

Projektant sieci światłowodowych

Gliwice, śląskie

WASKO S.A.

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań Projektanta sieci światłowodowych należeć będzie opracowywanie dokumentacji sieci liniowych, budynkowych, innych sieci telekomunikacyjnych

Wymagania

Kandydat na ofertowane pzrez WASKO S.A. stanowisko powienien mieć:

  • ukończone studia wyższe ew. ostatni rok studiów inżynierskich/magisterskich w specjalności: elektronika i telekomunikacja lub pokrewne
  • min. półroczne doświadczenia w projektowaniu pasywnych sieci telekomunikacyjnych, co najmniej jako asystent projektanta
  • doświadczenie przy sporządzaniu projektów wykonawczych i projektów zagospodarowania terenu dla branży telekomunikacyjnej
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z budową oraz projektowaniem pasywnych sieci światłowodowych w szczególności sieci FTTH
  • co najmniej podstawowa znajomość przepisów prawa budowlanego oraz procesu uzgodnień administracyjnych,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność

MILE WIDZIANE:

  • uprawnienia budowlane do projektowania w branży telekomunikacyjnej
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w branży telekomunikacyjnej
  • doświadczenie w zakresie projektowania i konfiguracji urządzeń GPON dowolnego producenta

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne,... integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria