Projektant/Programista systemowy - sieci neuronowe

Neitec Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace analityczne i deweloperskie związane z rozwojem innowacyjnego systemu z obszaru bezpieczeństwa internetowego
  • Analiza danych i projektowanie algorytmów nauczania maszynowego i sieci neuronowych
  • Projektowanie i programowanie systemów serwerowych, klienckich, baz danych w różnorodnych technologiach, przetwarzających wydajnie duże ilości danych
  • Testy, instalacja, wdrażanie, dokumentacja zaprojektowanych algorytmów i systemów
  • Dbanie o poprawność działania, wydajność i skalowalność baz danych i serwerów
  • Współpraca z zewnętrznym zespołem naukowym z uczelni wyższych

OFERUJEMY:

  • Udział w innowacyjnym w światowej skali projekcie związanym z rozwojem sztucznych sieci neuronowych
  • Możliwość zdobycia unikatowego know-how i wiedzy o najnowszych technologiach
  • Dużą samodzielność i bezpośredni realny wpływ na kształt projektowanych rozwiązań
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Dowolna forma współpracy (B2B albo umowa o pracę)

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku projektanta/programisty
  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z języków: JAVA SE i C/C++, Golang
  • Dobra znajomość SQL i przynajmniej jednej z technologii bazodanowych (PostgreSQL, SQLite, MSSQL)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej wytwarzanych produktów informatycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie potrzebna w codziennej pracy i przy wyjazdach zagranicznych
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania trudnych problemów technicznych i algorytmicznych
  • Kreatywność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Dużym atutem będzie znajomość statystyki, metod analitycznych, uczenia maszynowego i sieci neuronowych
  • Mile widziana znajomość innych języków programowania lub doświadczenie w pracy z językiem UML
  • Mile widziane zainteresowania i doświadczenie w zakresie informatycznych prac badawczych, rozwiązywania zagadnień algorytmicznych

Prezentacja firmy

Neitec is a growing security startup with innovative technologies for on... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy