Projektant Programista Java

Mindbox Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

For our Client we are looking for experienced candidate,
who will be part of global projects.

Localization: Kraków

Typ umowy: B2B, Umowa o pracę

Aktualnie do długoterminowej współpracy poszukujemy Projektanta Programistę JAVA, który będzie realizował projekty na rzecz Klienta o zasięgu globalnym, w centrum developersko-usługowym w Polsce.

Główne zadania:

  • Projektowanie i utrzymywanie architektury technicznej systemów informatycznych Banku
  • Wybieranie technologii rozwoju oprogramowania
  • Tworzenie warstw technicznych aplikacji (dostępowych, wymiany danych między systemami itp.)
  • Projektowanie integracji pomiędzy systemami
  • Implementowanie strategii bezpieczeństwa w systemach własnych
  • Wypracowywanie narzędzi informatycznych usprawniających proces rozwoju oprogramowania w Banku
  • Wsparcie w rozwiązywaniu trudnych błędów i problemów
  • Rewizje kodu, przegląd koncepcji rozwiązań informatycznych
  • Współpraca z administratorami systemów, biurem bezpieczeństwa IT oraz architektem systemów

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu rozwiązań z użyciem technologii Java
  • Bardzo dobra znajomość języka Java 7 lub Java 8 i obiektowych wzorców projektowych
  • Znajomość stosu Java EE, technologii typu ORM i projektu Spring Framework
  • Umiejętność sprawnego poruszania się w środowiskach Windows i Linux, tworzenia prostych skryptów bash, podstawowej konfiguracji systemów Windows oraz Linux
  • Mile widziana znajomość OSGi, Spring MVC, Angular JS, Spring Boot, maven, git, narzędzi do automatyzacji procesów wytwarzania oprogramowania, narzędzi do automatyzacji procesu konfiguracji środowisk, narzędzi do monitoringu aplikacji oparty o technoglogię Java, stosu ELK (elasticsearach, kibana, logstash), serwera aplikacji weblogic
Candidates are requested to send their application and CV via Aplikuj button.
Poznaj nas bliżej www.mindbox.pl