Projektant-programista Django

SilverCube s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- implementacja (backend) dedykowanych aplikacji i serwisów www (CMS'y, ecommerce, saas'y, konfiguratory, kalkulatory, gry, extranety itp.) w Python/Django

- analiza, wymyślanie, projektowanie i modelowanie dedykowanych rozwiązań na podstawie wymagań klienta

- poprawki, rozbudowa, aktualizacja i optymalizacja działających już projektów

- współtworzenia środowiska pracy opracowanych aplikacji

Oferujemy:

- stałą pracę w pełnym wymiarze, w siedzibie firmy w Krakowie (Nowa Huta)

- zatrudnienie B2B lub Umowa o pracę (do ustalenia)

- ciekawe, nieszablonowe projekty, dużo samodzielności i szerokie pole do popisu

- przyjazną atmosferę pracy

Praca wyłącznie w siedzibie firmy, nie interesuje nas praca zdalna!

Jesteśmy niewielką firmą, brak u nas benefitów czy standardów korporacyjnych - ale szanujemy pracowników i dbamy o higienę pracy.

Wymagania

- znajomość Python-Django

- znajomość relacyjnych baz danych i SQL

- znajomość technik programowania obiektowego

- umiejętność korzystania z dokumentacji w języku angielskim

- zaangażowanie, samodzielność, chęć rozwoju swoich umiejętności

Dodatkowymi atutami będą:

- wykształcenie informatyczne lub pokrewne

- znajomość technologii frontendowych

- znajomość zagadnień zwiazanych z testowaniem, bezpieczeństwem i utrzymaniem projektów webowych

Prezentacja firmy

W SilverCube s.c. tworzymy web aplikacje, serwisy www i administrujemy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 msc. okres próbny następnie umowa o pracę lub B2B na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce