Projektant mebli w zabudowie - stała współpraca

Despromo Sp z o.o.

03-893 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla usprawnienia realizacji zleceń poszukujemy do stałej współpracy Projektantów/tek mebli do zabudowy i nie tylko.

W ramach realizowanych zleceń spodziewamy się:

  • opracowywania projektów zabudowy meblowej wraz z wizualizacją
  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej na podstawie projektów
  • sporządzenia rozpisek mebli na części pierwsze
  • niestandardowo wizyt na pomiarach pomieszczeń w których będzie zabudowa meblowa
  • konsultacji i omawiania problemów związanych z realizacją projektów

Wymagania

Wymagamy od kandydatów:

  • posiadania odpowiednich narzędzi do pracy i umiejętność obsługi oprogramowania do projektowania
  • doświadczenia w branży meblarskiej i znajomość najnowszych rozwiązań technicznych i trendów w branży meblowej
  • kreatywności i zaangażowania
  • komunikatywności i wyobraźni
  • szybkich i elastycznych terminów przygotowania podstawowych wizualizacji projektów.
  • bardzo dobra znajomość środowiska komputerowego (Excel, AutoCad, IMOS, pro100 itp)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

Prezentacja firmy

Firma Despromo Sp z o.o. jest przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym. N... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura