PROJEKTANT MEBLI NA WYMIAR ORAZ INWESTYCYJNYCH

SYBIU

Łańcut, Przeworsk, Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Projektant mebli na wymiar oraz inwestycyjnych

Firma SYBIU z Głuchowa zatrudni osobę na stanowisko projektant mebli na wymiar

Zadania:
• przygotowanie projektu aranżacji pomieszczeń i ich wizualizacji
• przygotowanie projektu w oparciu o dostarczone rzuty pomieszczeń
• modelowanie nowych mebli
• doradztwo przy doborze produktów z oferty firmy
• wyceny indywidualne dla klientów
• realizacja celów wyznaczonych przez firmę

Wymagania

Oczekiwania:
• wykształcenie kierunkowe
• umiejętność projektowania z uwzględnieniem mebli z oferty firmy
• obsługa minimum jednego programu graficznego z poniższych SketchUp z VRay, Blender, PRO100
• dobra umiejętność obsługi komputera w tym pakiet MSOffice
• umiejętność inwentaryzacji pomieszczeń
• znajomość trendów w urządzaniu wnętrz kompleksowych: podłogi, stolarka wewnętrzna, oświetlenie itp.
• mile widziane doświadczenie w projektowaniu/sprzedaży kuchni
• łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi planowania pracy
• umiejętność pracy w zespole
• prawo jazdy

Prezentacja firmy

Firma Sybiu zajmuje się kompleksowym wyposażaniem wnętrz hoteli, mieszka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Grafika / Projektowanie