Projektant mebli kuchennych- Sprzedawca

BIM Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Firma handlowo – usługowa BIM sp. z o.o. z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje do swojego salonu meblowego w Tarnowie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnów
Region:

Opis stanowiska:

  • realizacja działań w zakresie projektowania mebli,
  • realizacja działań sprzedażowych związanych z realizacją zamówień,
  • przygotowanie rozliczania i fakturowania zamówień,
  • dbanie o dobór odpowiednich produktów i zewnętrznych dostawców niezbędnych do realizacji zamówienia,
  • bieżące monitorowanie rynku i analiza konkurencji.

Wymagania:

  • uczciwość, odpowiedzialność i wysokie zaangażowanie w cały proces obsługi klienta (od pierwszego kontaktu z klientem po odbiór i montaż zamówionego zlecenia),
  • kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • otwartość, zorientowanie na klienta i wysokie umiejętności komunikatywne,
  • wiedza z zakresu umiejętności sprzedażowych,
  • umiejętność współpracy zespołowej,
  • znajomość programu Planit Fusion i środowiska CAD,
  • zainteresowanie branżą meblarsko – wnętrzarską,
  • obsługa komputera ( pakiet Office ),
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • dużą samodzielność,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami projektowymi,
  • szanse rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • pracę w dynamicznym środowisku i zgranym, zmotywowanym zespole.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv
poprzez przyciśnięcie przycisku "Aplikuj" poniżej.
Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje i jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.