Projektant mebli i wnętrz

Marion Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Od: Marion Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • Projektowanie mebli kuchennych i wnętrz
  • Obsługa klienta w salonie mebli na zamówienie,
  • Fachowe Doradztwo w zakresie doboru materiałów i wyposażenia
  • Przygotowywanie ofert, wycen oraz omówienie ich z klientem
  • Przygotowywanie dokumentacji przedprodukcyjnej
  • Sprzedaż urządzeń AGD należących do oferty firmy
  • Dbałość o estetykę ekspozycji,
  • Dbanie o codzienne bardzo dobre funkcjonowanie sklepu

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenia w branży meblarskiej,
  • Zainteresowanie branżą meblarską,
  • Umiejętność obsługi komputera (Office, Pro100, Autocad, Archicad, Artlantis)
  • Sumienność i odpowiedzialność,
  • Umiejętności pro-sprzedażowe - „zacięcie handlowe”,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, prestiżowej i ciągle rozwijającej się firmie na rynku meblarskim, ,
  • Pracę przy projektach o różnym stopniu skomplikowania,
  • Możliwość rozwijania umiejętności.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy wysłać CV wraz z listem motywacyjnym poprzez przycisk "Aplikuj".