Projektant mebli i wnętrz/ Architekt

F.U.H. Torus

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Projektanta mebli i wnętrz, sprzedawcę, architekta.
Firma TORUS z Tychów zatrudni osobę zajmującą się projektowaniem i sprzedażą mebli kuchennych, łazienkowych, zabudów meblowych.

Osoba na tym stanowisku będzie prezentowała ofertę, wykonywała wstępne projekty oraz wizualizacje kuchni mebli, wnętrz.
Szukamy osoby przede wszystkim komunikatywnej.
Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu mebli, wnętrz. Obsługa programów typu cad (pracujemy w Cad Kuchniach)
Miejsce pracy to Tychy
Wynagrodzenie ustalane indywidualnie proszę się nie sugerować wpisem.

Wymagania
Wymagamy doświadczenia w sprzedaży mebli kuchennych, projektowaniu kuchni, dokonywania kalkulacji ofertowych. Prawo jazdy kat B. Umiejętność nawiązywania kontaktów. Mile widziane wykształcenie kierunkowe.
Preferowany kontakt poprzez portal.
ew numer telefonu w godz 8-18. 501-412-390

Wymagania

Wymagamy doświadczenia w sprzedaży mebli kuchennych, projektowaniu wnętrz,dokonywania kalkulacji ofertowych. Prawo jazdy kat B. Umiejętność nawiązywania kontaktów.

Prezentacja firmy

Firma stolarska posiadająca własne zaplecze produkcyjne oraz dwa punkty ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie