Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2779

Obowiązki:

Konstruowanie nowych wyrobów z dziedziny automatyki, robotyki
Projetkowanie zintegrowanych stanowisk robotów UR
Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących
Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów
Ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych
Wsparcie produkcji - operatorów maszyn CNC
Tworzenie rysunków wykonawczychi założeniowych elementów
Tworzenie koncepcji konstrukcji przy wykorzystywaniu odpowiednich programów
Tworzenie i zadzór nad dokumentacją techniczną
Wsparcie działu sprzedaży w przygotowaniu kosztorysów
Wdrażanie nowych produktów zgodnie z wytycznymi klienta
Współpraca z biurami projektowymi
Wspieranie działu sprzedaży w przygotowaniu ofert

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: budowa maszyn, automatyka, mechatronika

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne - budowa maszyn, automatyka, mechatronika, dokładność, odpowiedzialność, samodzielność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania problemów, znajomość oprogramowania Soldworks, dyspozycyjność do pracy w delegacji, prawo jazdy kat. B. Zakres obowiązków: Konstruowanie nowych wyrobów z dziedziny automatyki, robotyki, projetkowanie zintegrowanych stanowisk robotów UR, wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących, poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów, ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych, wsparcie produkcji - operatorów maszyn CNC, tworzenie rysunków wykonawczychi założeniowych elementów, tworzenie koncepcji konstrukcji przy wykorzystywaniu odpowiednich programów, tworzenie i zadzór nad dokumentacją techniczną, wsparcie działu sprzedaży w przygotowaniu kosztorysów, wdrażanie nowych produktów zgodnie z wytycznymi klienta, współpraca z biurami projektowymi, wspieranie działu sprzedaży w przygotowaniu ofert. Pracodawca oferuje: pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego, bardzo dobre zarobki, zdobywanie umiejetności i doświadczenia we współpracy z największymi producentami w Polsce, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, świadczenia socjalne.

Miejsce pracy: ZGÓRSKO 1/B, 26-052 Nowiny, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Automatyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy