Opis stanowiska pracy

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy posiaddającej 260 oddziałów na sześciu kontynentach, do biura w Bydgoszczy (dostępne również w innych lokalizacjach: Łubna i Szczecin) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant/Konstruktor

Bydgoszcz/Łubna/Szczecin

2018/ŁUB/P

Obowiązki

  • Opracowywanie projektów technologii użycia systemów szalunków i rusztowań,
  • Wykonywanie szczegółowych obliczeń statyczno-wytrzymałościowych potrzebnych przy projektach szalunków i rusztowań,
  • Bezpośrednie doradztwo techniczne na budowach,
  • Bezpośredni kontakt z Klientem w sprawach związanych z opracowaniem poprawnej oferty technicznej,
  • Współpraca z działem handlowym i logistyki w zakresie przygotowywania ofert.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń,
  • Min. 4 lata doświadczenia zawodowego,
  • Znajomość programu AutoCad i programów obliczeniowych (wskazane Robot)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • Dostosowane do potrzeb stanowiska narzędzia pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prezentacja firmy

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria