Projektant - Konstruktor Urządzeń Elektronicznych

P.P.U. ANKO Andrzej Kołaczkowski

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma z 20-letnią tradycją w zakresie budowy aparatury naukowej i laboratoryjnej poszukuje zdolnego konstruktora urządzeń elektronicznych.
Zakres pracy na tym stanowisku obejmuje samodzielną pracę w zakresie konstrukcji elektronicznych w budowanych przez nas nowych urządzeniach laboratoryjnych.
Poszukujemy osoby z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w zakresie projektowania obwodów elektronicznych w szerokim spektrum zagadnień.

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie budowa urządzeń elektronicznych zgodnie z zapotrzebowaniem firmy.
Do kompetencji należeć będzie m.in. :
- aktywna praca koncepcyjna w rozwiązywaniu zadań związanych z projektami
- projektowanie układów elektronicznych i obwodów drukowanych
- wykonywanie pojedyńczych - prototypowych układów
- uruchomienia urządzeń
- wykonywanie dokumentacji technicznej

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna wykazywać się dobrymi umiejętnościami zawodowymi w tym umiejętnościami z zakresu projektowania urządzeń elektroniki analogowej i cyfrowej.
Praca na terenie Warszawy. Oferujemy bardzo dobre warunki do pracy w młodym i dynamicznym zespole.
Duża zmienność tematyki i rozwiązywanych problemów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe ukierunkowane w zakresie elektroniki lub automatyki
- udokumentowane doświadczenie w zakresie projektowania urządzeń elektroniki
- umiejętność projektowania układów analogowych i cyfrowych
- dobra znajomość stosowania i programowania mikrokontrolerów
- znajomość techniki i umiejętności w zakresie montażu w tym THT i SMD
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma produkująca urządzenia precyzyjne i laboratoryjne.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria