Projektant/Konstruktor/Mechanik (m/k)

Trenkwalder

Łódź, łódzkie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za wsparcie zespołu zajmującego się uruchomieniami i serwisem systemów napędowych oraz sterowania maszyn,
  • projektowanie konstrukcji urządzeń wchodzących w skład linii technologicznych,
  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej (wykonywanie rysunków technicznych w programie AutoCAD, kalkulacja zapotrzebowania materiałowego),
  • wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych,
  • optymalizacja oraz modernizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych.

  • Wymagania:
    • minimum pięcioletnie doświadczenie w wykonywaniu prac projektowych,
    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • znajomość systemów projektowania z grupy CAD,
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:
    • umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą,
    • możliwość rozwoju zawodowego i nauki,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • dostęp do nowoczesnych technologii,
    • pakiet benefitów.
    Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

    Więcej ofert pracy od tego pracodawcy