Projektant Konstrukcji Stalowych / Structural Engineer

Kraków, śląskie

APPLY Poland Sp. z oo. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.

W związku z rozwojem firmy i uzyskaniem wieloletnich umów ramowych na obsługę projektową ponad 10 platform wiertniczych (Statoil, ENI, Lundin), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: STR1706

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie obliczeń statycznych konstrukcji stalowych w ramach projektów modyfikacji na platformach wiertniczych
  • Wykonywanie obliczeń połączeń stalowych
  • Opracowywanie procedur montażu konstrukcji oraz urządzeń
  • Dostarczanie wytycznych projektowych inżynierom konstruktorom
  • Sprawdzanie modeli 3-D oraz rysunków wykonawczych
  • Sporządzanie raportów obliczeniowych oraz opisów prac montażowo-wykonawczych
  • Uczestnictwo w międzybranżowych spotkaniach projektowych oraz z klientem

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji przemysłowych – preferowane przemysł przetwórstwa ropy i gazu
  • Minimum 8 lat doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie w przestrzennym projektowaniu konstrukcji oraz obliczeniach analitycznych. Znajomość programów Staad.Pro oraz Sesam.Genie będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość konstrukcyjnego pakietu norm projektowych Eurokod. Znajomość norm NORSOK będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość systemu PDMS będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobre zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole specjalistów
  • Motywacja i proaktywne nastawienie

Oferujemy:

  • Cenne doświadczenie projektowe w branży Oil&Gas, dla obiektów typu „offshore’ (platformy wiertnicze)
  • Możliwość zdobywania dalszego doświadczenia w środowisku specjalistów
  • Możliwość dalszego rozwoju poprzez szkolenia, w tym szkolenie niezbędne do pracy na obiektach typu „offshore”, w rejonie Norweskiego Szelfu Kontynentalnego
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne benefity
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo przyjazną atmosferę w biurze

Prosimy o załączenie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.