Projektant konstrukcji budowlanych

Biuro Projektów Michalewski

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe z Wrocławia poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Asystent projektanta konstrukcji żelbetowych.

Od kandydatów oczekujemy:

- ukończonych co najmniej studiów inżynierskich na kierunku budownictwo

- dobrej obsługi komputera

- odpowiedzialności i dokładności

Mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własna działalność gospodarcza.

Zapewniamy pracę w młodym zespole.

Cechy asystenta:

• komunikatywność

• umiejętność pracy w zespole

• umiejętność wyznaczenia terminów i ich dotrzymania

• chęć zdobywania wiedzy

Osoby zainteresowane prosimy przesłanie CV.

Wymagania

Prezentacja firmy

Nasza pracowania specjalizuje się w wykonywaniu projektów konstrukcji żelbetowych (rysunki konstrukkcji oraz rysunki szalunkowe). W chwili obecnej współpracujemy z wieloma biurami na terenie całej europy.

Wykonujemy projekty związane z budownictwem:

- mieszkaniowym

- przemysłowym

- ogólnym

W historii działalności naszego biura wykonaliśmy liczne projekty dla znanych firm i korporacji, które z zadowoleniem wypowiadają się o zakończonej współpracy.

Biuro Projektów z siedzibą w Wałbrzychu i we Wrocławiu zajmuje się proje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Architektura