PROJEKTANT KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

RCK Biuro Inżynierskie

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

RCK Biuro inżynierskie Sp. z o.o. jest biurem projektowym zajmującym się projektowaniem konstrukcji budowlanych i inżynierskich na rynek polski i europejski.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie koncepcji projektowych oraz opracowywanie dokumentacji projektowych konstrukcji budowlanych.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i weryfikacja dokumentacji technicznej.
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na etapie projektowania i realizacji
  • koordynowanie i nadzorowanie pracy zespołu projektowego

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych z wykorzystaniem programów komputerowych
  • praktyczna znajomość norm projektowych
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz środowiska AutoCAD i programów inżynierskich między innymi Robot, RM-Win i inne.
  • uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na czytanie oraz sporządzanie dokumentacji technicznych
  • umiejętność aktywnej pracy w zespole
  • dobra organizacja oraz samodyscyplina w pracy
  • kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie przy międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Aplikacje prosimy wysyłać  za pomocą opcji "Aplikuj" lub na adres:

RCK Biuro Inżynierskie Sp. z o. o.

ul. Lindego 6

60-573 Poznań

Prosimy również o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

RCK jest niezależnym biurem inżynierskim, którego specjalizacją są konst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca