Projektant kolekcji marki GIAMO

F.H. Polex Sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kreatywnej, energicznej osoby, z której udziałem chcemy tworzyć kolekcję. Czujesz się na siłach ? Współtwórz ją z nami !

W GIAMO kreujemy czapki i akcesoria dla dzieci od 0 do 16 lat… co nazywamy #LOVEgiamo

Twoja rola – będziesz odpowiedzialny(-a) za tworzenie kolekcji marki GIAMO. Projektowanie kolekcji, analizę trendów oraz współpracę z działem produkcji przy przygotowywaniu wzorów.

Pracując z nami zyskasz:

• uczestnictwo w procesie tworzenia dynamicznej marki

• realne możliwości poszerzania swojego doświadczenia

• twórczą, nieformalną atmosferę pracy

• możliwość wyjazdów w ramach targów branżowych, shoppingów

• zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

Wymagania

Do Twoich zadań należeć będzie:

• przygotowanie moodboardów dla kolekcji kapsułowych

• prowadzenie dokumentacji projektowej

• koordynacja prac zgodnie z kalendarzem projektowym i produkcyjnym

• wyznaczanie trendów kolekcji, bazy kolorystycznej oraz motywów na dany sezon

• nadzór nad realizacją zaakceptowanych modeli i opracowanie ich do produkcji w określonym terminie

• nadzór od procesu zaprojektowania do wdrożenia do produkcji

• dobór i aktywna współpraca z dostawcami dodatków

• monitoring jakości wykonania zaprojektowanych modeli

Oczekiwania:

• doświadczenie na stanowisku projektanta

• znajomość programów - Adobe (Photoshop, Ilustrator), Corel Draw oraz pakiet Office

• wykształcenie kierunkowe

• wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy

• zdolność do aktywnego śledzenia trendów

• samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w pracę

• czynnego prawa jazdy kat. B oraz gotowości do odbywania podróży służbowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupa odzieżowa posiadająca w swoim portfolio marki dziecięce o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne