PROJEKTANT/KA SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH

HUAPOL Telekom Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis zadań:

  • Wykonywanie projektów technicznych, budowlanych, wykonawczych i powykonawczych w zakresie sieci telekomunikacyjnych, w tym głównie światłowodowych
  • Nadzór projektancki nad prowadzonymi przez Spółkę inwestycjami
  • Koordynowanie pracy projektantów zewnętrznych w powyższym zakresie
  • Weryfikowanie projektów telekomunikacyjnych przygotowywanych przez podwykonawców
  • Analizowanie i przetwarzanie informacji wejściowej niezbędnej do stworzenia projektu, w tym wizje lokalne, uzgodnienia z zarządcami nieruchomości/klientami,
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora w zakresie projektowym
  • Bieżące raportowanie zaawansowania prac
  • Zarządzanie pracą pracowników terenowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w projektowaniu infrastruktury teletechnicznej, w zakresie projektów wykonawczych i budowlanych
  • Doświadczenie w projektowaniu sieci światłowodowych
  • Bardzo dobra znajomość technologii FTTH
  • Znajomość polskich i europejskich standardów projektowania
  • Znajomość norm i przepisów wynikających z Prawa Budowlanego i Prawa Telekomunikacyjnego
  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego CAD, GIS
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Doświadczenie w prowadzeniu kilku projektów równolegle
  • Terminowość w wykonywaniu prac projektowych, zgodnie z harmonogramem uzgodnionym z inwestorem
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • Uprawnienia budowlane w specjalności telekomunikacyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników lub zarządzaniu projektowym
  • Doświadczenie w przebudowach kolizji sieci teletechnicznych z innymi rodzajami infrastruktury
  • Doświadczenie w wykonywaniu projektów ROI (dzierżawy kanalizacji teletechnicznej)
  • Znajomość wytycznych oraz struktur Orange Polska lub innych krajowych operatorów (Exatel, Netia, Vectra, T-Mobile, Polkomtel)
  • Umiejętność kosztorysowania

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę przy dużych projektach dla największych krajowych operatorów telekomunikacyjnych
  • Atrakcyjną lokalizację biura – w pobliżu Ronda „Radosława”

Prezentacja firmy

HUAPOL Specjalizuje się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria