Projektant - Inżynier elektryk

Michael Page

Szczecin , zachodniopomorskie

Michael Page Michael Page

Dla inwestora z branży OZE poszukujemy kandydata na stanowisko inżyniera elektryka.

Informacje o kliencie

Inwestor z branży OZE rozwijający wielkoskalowe projekty farm wiatrowych i fotowoltaicznych.

Opis stanowiska

  • koordynacja zagadnień związanych z energetyką przy prowadzonych projektach z zakresu energetyki wiatrowej i fotowoltaicznej;
  • analiza i przygotowanie dokumentacji technicznej stacji, urządzeń i sieci elektroenergetycznych nN, SN i 110 kV energetyki wiatrowej i fotowoltaicznej;
  • wsparcie przy nadzorze nad pracami budowlanymi w zakresie jw.;
  • uzgodnienia z Operatorem Sieci Dystrybucyjnych (OSD) w zakresie przyłączeń i eksploatacji sieci elektroenergetycznych;
  • opiniowanie rozwiązań technicznych w zakresie urządzeń i sieci elektroenergetycznych związanych z energetyką wiatrową i fotowoltaiczną.

Profil kandydata

  • doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze - min. 2 lata;
  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektroenergetyka lub elektryka;
  • znajomość oprogramowania AutoCad;
  • uprawnienia projektowe i wykonawcze;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie;
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie w formule B2B do negocjacji) w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • wsparcie na etapie wdrożenia;
  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz możliwość zdobycia doświadczenia w strukturze naszej organizacji;
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer);
  • zadaniowy tryb pracy;
  • po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej;
  • udział w konferencjach branżowych, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • udział w wydarzeniach sportowych i charytatywnych;
  • karty medyczne;
  • nieodpłatną naukę języka obcego.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Szczecin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page