Projektant instalacji technologii oczyszczania ścieków

Bio-Tech Sp. z o.o.

Nieporęt, 05-126, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Samodzielnie projektowanie instalacji technologii oczyszczania ścieków;

• Odpowiedzialność za kompletność i prawidłowość dokumentacji;

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę;

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

• Ubezpieczenie grupowe;

• Opieka medyczna;

• Fundusz socjalny;

Wymagania

• Wykształcenie wyższe – Inżynieria Środowiska;
• Min. 3 –letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji technologicznych oczyszczalni ścieków;
• Odpowiedzialność i umiejętność poszukiwania rozwiązań;
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i koordynowaniu prac;
• Samodzielność przy pracach projektowych i podejmowaniu decyzji
• Znajomość programu AutoCAD i programów obliczeniowych NORMA;
• Znajomość programów wspomagających projektowanie w środowisku AutoCAD lub umiejętność modelowania 3D w programie REVIT będzie dodatkowym atutem;
• Uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem;
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Stabilna firma zajmująca się technologią oczyszczania ścieków.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria