Projektant instalacji sanitarnych

Profen Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• sporządzanie projektów instalacji sanitarnych
• uzgodnienia projektów w urzędach i z gestorami sieci
• koordynacja projektów z innymi branżami
• optymalizacja rozwiązań projektowych
• nadzór nad pracą asystentów
• udział w spotkaniach koordynacyjnych
• pełnienie nadzoru autorskiego

Wymagania

Wymagania:
• minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
• uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacji sanitarnych
• bardzo dobra znajomość środowiska CAD oraz programów branżowych
• samodzielność w sporządzaniu projektów instalacji sanitarnych

Dodatkowymi atutami będą:
• znajomość oprogramowania BIM
• znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w projektowaniu budynków w Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemczech

Oferujemy:
• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• udział w tworzeniu interesujących projektów w Polsce i poza jej granicami
• atrakcyjne wynagrodzenie
• przyjazną atmosferę w zespole
• możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

PROFEN to firma branży budowlanej specjalizująca się w projektowaniu ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria