Projektant Instalacji Sanitarnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy instalacji sanitarnych i elektrycznych w budownictwie kubaturowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Instalacji SanitarnychMiejsce pracy: Poznań
ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:
  • Projektowanie, sprawdzanie projektów oraz sprawowanie nadzoru autorskiego w specjalności instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, instalacje chłodnicze, grzewcze, wod-kan-gaz);
  • Opracowywanie koncepcji i rozwiązań technicznych;
  • Przygotowywanie i koordynacja dokumentacji projektowych dla klientów Pracodawcy;
  • Nadzór merytoryczny, techniczny, weryfikacja i koordynacja prowadzonych projektów instalacji sanitarnych pod kątem ich realizacji na budowach i zgodności z założeniami budżetowymi;
  • Uzgadnianie możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie;
  • Nadzór nad merytoryczną, zgodną z prawem, zawartością treści sporządzanych ofert handlowych, projektów i opracowań technicznych itp;
  • Analiza porównawcza zamienników urządzeń i elementów HVAC, a także optymalizacja kosztów  w stosunku do budżetu;
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: Inżynieria Środowiska lub pokrewne);
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych;
  • Dobra znajomość pakietu Office w szczególności programu Excel;
  • Znajomość programów do projektowania typu AutoCad, BricsCAD oraz innych programów wspierających projektowanie, np. Fluitd Desk (VentPack), Revit MEP, InstalSoft;
  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego, WT, PN, wytycznych technicznych i standardów z zakresu projektowania w branży sanitarnej
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i terminowość;
  • Komunikatywność, rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne oraz analityczne;
  • Zdolność pracy w zespole oraz dynamizm działania.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia adekwatne do pełnionej funkcji (m.in. laptop oraz telefon służbowy);
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole;
  • Wynagrodzenie podstawowe, a dodatkowo atrakcyjny system premiowy;
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe na życie, opieka medyczna, karnet sportowy, dostęp do licznych szkoleń).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.