Projektant Instalacji Sanitarnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy o ugrudntowanej pozycji działającej jako generalny wykonawca instalacji sanitarnych i elektrycznych w budownictwie kubaturowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Instalacji SanitarnychMiejsce pracy: Poznań

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie samodzielnej funkcji technicznej w zakresie projektowania, sprawdzania projektów i sprawowania nadzoru autorskiego w specjalności instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, instalacje chłodnicze, grzewcze, wod-kan-gaz). Szczególnie zależy nam na doświadczeniu w formule “zaprojektuj i wybuduj”,
  • Opracowywanie koncepcji i rozwiązań technicznych, na podstawie których przygotowywane będą oferty dla klientów Pracodawcy,
  • Przygotowywanie i koordynacja dokumentacji projektowych dla klientów Pracodawcy,
  • Nadzór merytoryczny, techniczny, weryfikacja i koordynacja prowadzonych projektów instalacji sanitarnych pod kątem ich realizacji na budowach i zgodności z założeniami budżetowymi,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na realizowanych przez Pracodawcę budowach,
  • Uzgadnianie możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie, zgłoszonych przez kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego,
  • Nadzór nad merytoryczną, zgodną z prawem, zawartością treści sporządzanych ofert handlowych, projektów i opracowań technicznych itp.
  • Analiza porównawcza zamienników urządzeń i elementów HVAC,
  • Kontrola, optymalizacja kosztów związanych z proponowanymi rozwiązaniami technicznymi zawartymi w projekcie w stosunku do budżetu,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy – działem kosztorysowania, działem realizacji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: Inżynieria Środowiska lub pokrewne)
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych
  • Dobra znajomość pakietu Office w szczególności programu Excel
  • Znajomość programów do projektowania typu AutoCad, BricsCAD oraz innych programów wspierających projektowanie, np. Fluitd Desk (VentPack), Revit MEP, InstalSoft
  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego, WT, PN, wytycznych technicznych i standardów z zakresu projektowania w branży sanitarnej
  • ?Dobra organizacja pracy, samodzielność i terminowość
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie
  • Umiejętności negocjacyjne, analityczne, elastyczność
  • Zdolność kreatywnego myślenia i pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia adekwatne do pełnionej funkcji (w tym m.in. laptop oraz telefon)
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premie kwartalne
  • Pakiet benefitów w postaci ubezpieczenia grupowego na życie, a w przypadku zatrudnienia na czas nieokreślony - również opieka medyczna oraz karnet sportowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.