PROJEKTANT INSTALACJI SANITARNYCH - PRACOWNIA INSTALACYJNA

BIPROMET S.A.

Katowice, śląskie

BIPROMET S.A. jest wiodącym dostawcą kompleksowych usług w zakresie projektowania oraz Generalnej Realizacji Inwestycji w branży przemysłowej oraz w sektorze ochrony środowiska.

Spółka przygotowuje dokumentację potrzebną do uzyskania pozwoleń na budowę oraz opracowuje projekty wykonawcze i nadzoruje ich realizację.

W zakresie Generalnej Realizacji Inwestycji obiektów budowlanych, Spółka oferuje usługi związane z przygotowaniem inwestycji w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

W ofercie skierowanej do przemysłu ciężkiego znajdują się prace związane z przygotowaniem dokumentacji i projektowaniem obiektów przemysłowych, linii technologicznych, instalacji odpylania, odsiarczania i oczyszczania z gazów procesowych oraz ich modernizacji.

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych, w tym Building Information Modeling (BIM), Spółka jest jednym z wiodących, polskich biur projektowo-wdrożeniowych w sektorze przemysłowym.

BIPROMET S.A. należy do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

nr ref: 3/PI/2021

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie branżowej dokumentacji technicznej, w tym koncepcji, projektów budowlanych oraz projektów wykonawczych w zakresie wodnych układów chłodzenia, pompowni i przepompowni wraz z niezbędnymi obliczeniami i uzgodnieniami
  • wykonywanie rysunków, opisów technicznych, zestawień materiałów oraz pozostałej dokumentacji projektowej
  • koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów
  • prowadzenie nadzorów autorskich
  • bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • udział w prowadzeniu uzgodnień z Zamawiającym oraz podwykonawcami
  • nadzór nad podwykonawcami w zakresie realizowanej dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • co najmniej 2–letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność projektowania instalacji HVAC, dodatkowym atutem będzie umiejętność projektowania instalacji i stacji redukcyjno-pomiarowych gazu ziemnego oraz zewnętrznych sieci sanitarnych
  • znajomość oprogramowania Revit, AutoCAD, dodatkowym atutem będzie znajomość profil koordynatora, AutoCAd Civil
  • praktyka w projektowaniu w środowisku 3D
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym pakiet dodatkowych benefitów min. pakiet medyczny, kartę Multisport, PPE
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.