Opis stanowiska pracy

Biuro Projektów Inżynierskich poszukuje na stanowisko:
Projektant instalacji niskoprądowych

Opis stanowiska:

- samodzielne projektowanie systemów niskoprądowych / teletechnicznych
- wykonywanie kosztorysów, ofert i wycen
- przygotowywanie specyfikacji technicznych
- współpraca z innymi pracownikami w zakresie projektu
- reprezentowanie firmy w naradach koordynacyjnych

Oferujemy:

- samodzielną, ciekawą i motywującą pracę w prężnie rozwijającym się zespole
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
- zatrudnienie na pełen etat
- konkurencyjne warunki zatrudnienia
- udział w ciekawych projektach
- niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobra umiejętność projektowania instalacji DSO, SSP, CCTV, SSWiN, SKD, okablowanie strukturalne - warunek konieczny
- wykształcenie wyższe techniczne
- znajomość branży zabezpieczeń (szkolenia, certyfikaty)
- bardzo dobra znajomość narzędzi CAD (AutoCAD, BricsCAD) - zakres 2D
- umiejętność samodzielnego zbierania danych projektowych
- umiejętność czytania i analizowania branżowych dokumentacji technicznych
- bardzo dobra znajomość obsługi urządzeń projektowych (przygotowanie wydruku do plotowania)
- mile widziana znajomość narzędzi typu WSCAD / EPLAN / SEE
- inicjatywa w działaniu, umiejętność pracy w zespole, sumienność i obowiązkowość
- prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

LT System Consulting [LTSC] jest biurem projektów inżynierskich projektu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie