Projektant instalacji HVAC

Pro-Invest S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Projektant Instalacji Sanitarnych i HVAC

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów branży HVAC (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie) dla obiektów kubaturowych (hale przemysłowe, magazynowe, budynki biurowe, budynki mieszkaniowe)
  • Wydawanie wytycznych branżowych do oszacowania kosztów budowy,
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych,
  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów,
  • Współpraca z Projektantami oraz Kierownikami Projektów
  • Nadzór nad pracą asystentów,
  • Pełnienie nadzorów autorskich.

Wymagania:

  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacji sanitarnych (warunek konieczny),
  • Bardzo dobra znajomość środowiska CAD oraz programów branżowych, w tym FDBES Ventpack, Instal OZC, Instal Therm
  • Samodzielność w sporządzaniu projektów instalacji sanitarnych,
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji dla obiektów przemysłowych,
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
  • Dokładność, rzetelność i terminowość

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Udział w ciekawych i dużych projektach,
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość kreacji i rozwoju,
  • Samodzielność.

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura, Praca Praca na produkcji