Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

Projektant instalacji gazów technicznych

41-902 Bytom, śląskie

Gas Engineering sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych ciśnieniowych instalacji technologicznych, w tym gazów, medycznych, gazów specjalnych, LNG, CNG,
- współpraca z projektantami innych branż przy dokumentacjach wielobranżowych
- konstrukcje budowlane, bhp, p.poż. – określanie wytycznych,
- specyfikacje materiałowe,
- stosowanie się do procedur obowiązujących w firmie,
- współpraca z inżynierami projektu – częściowy nadzór nad montażem,
- współpraca z doświadczonymi projektantami branżowymi

Oferujemy:
- współudział w rozwoju firmy,
- możliwość wdrażania własnych pomysłów w porozumieniu z zarządzającymi,
- praca w młodym zespole,
- dostęp do nowych technologii - współpraca z dostawcami zagranicznymi,
- pracę nad ciekawymi projektami, w niszowej branży -
współpracę z koncernami gazowymi: Air Liquide, Air Products, Messer, Linde,
- możliwość nabywania doświadczenia przez udział w realizacji projektowanych inwestycji,
- dostęp do materiałów szkoleniowych, samochodów służbowych.

INFORMACJE DODATKOWE:
Oferta idealna dla osób angażujących się, których celem jest samorealizacja przez
kreowanie otoczenia pracy oraz własnej przyszłości zawodowej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wymagania

- umiejętność obsługi programów CAD 2D/3D, MS Office
- umiejętność projektowania instalacji gazowych
- znajomość rysunku technicznego,
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- zaangażowanie, inicjatywa, poczucie odpowiedzialności, samodzielność,
- chęć pogłębiania wiedzy,
- prawo jazdy kat. B,
- uprawnienia budowlane pełne w zakresie projektowania instalacji sanitarnych lub możliwość ich uzyskania będą dodatkowym atutem.

Mile widziane :

- doświadczenie w projektowaniu instalacji gazów technicznych i instalacji technologicznych
- obsługa oprogramowania Bentley OpenPlant, Power PID, Isometric Manager
- znajomość dyrektywy ciśnieniowej oraz przepisów dotyczących instalacji gazów medycznych.

Jesteśmy specjalistyczną firmą wypełniającą od wielu lat niszę na rynku instalacyjnym.... Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem instalacji technologicznych w szczególności gazów technicznych, medycznych, laboratoryjnych spełniających rygorystyczne wymagania jakościowe. Programujemy sterowniki nadzorujące procesy realizowane w budowanych przez nas instalacjach dając możliwość ich pełnej automatyzacji pracy. Stawiamy na wyposażenie i bezpieczeństwo. Istotną kwestią naszej działalności jest opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie procesów technologicznych.
Ile ludzi tyle opinii na nasz temat, ale zawsze warto spróbować.
Wykraczamy poza granice typowych rozwiązań gdyż uważamy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Tego też oczekujemy od naszego zespołu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
Premie motywacyjne uzależnione od wyników pracy, fundusz świadczeń socjalnych
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria