Projektant instalacji gazów technicznych

Gas Engineering sp. z o.o.

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych ciśnieniowych instalacji technologicznych, w tym gazów, medycznych, gazów specjalnych, LNG, CNG,
- współpraca z projektantami innych branż przy dokumentacjach wielobranżowych
- konstrukcje budowlane, bhp, p.poż. – określanie wytycznych,
- specyfikacje materiałowe,
- stosowanie się do procedur obowiązujących w firmie,
- współpraca z inżynierami projektu – częściowy nadzór nad montażem,
- współpraca z doświadczonymi projektantami branżowymi

Oferujemy:
- współudział w rozwoju firmy,
- możliwość wdrażania własnych pomysłów w porozumieniu z zarządzającymi,
- praca w młodym zespole,
- dostęp do nowych technologii - współpraca z dostawcami zagranicznymi,
- pracę nad ciekawymi projektami, w niszowej branży -
współpracę z koncernami gazowymi: Air Liquide, Air Products, Messer, Linde,
- możliwość nabywania doświadczenia przez udział w realizacji projektowanych inwestycji,
- dostęp do materiałów szkoleniowych, samochodów służbowych.

INFORMACJE DODATKOWE:
Oferta idealna dla osób angażujących się, których celem jest samorealizacja przez
kreowanie otoczenia pracy oraz własnej przyszłości zawodowej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wymagania

- umiejętność obsługi programów CAD 2D/3D, MS Office
- umiejętność projektowania instalacji gazowych
- znajomość rysunku technicznego,
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- zaangażowanie, inicjatywa, poczucie odpowiedzialności, samodzielność,
- chęć pogłębiania wiedzy,
- prawo jazdy kat. B,
- uprawnienia budowlane pełne w zakresie projektowania instalacji sanitarnych lub możliwość ich uzyskania będą dodatkowym atutem.

Mile widziane :

- doświadczenie w projektowaniu instalacji gazów technicznych i instalacji technologicznych
- obsługa oprogramowania Bentley OpenPlant, Power PID, Isometric Manager
- znajomość dyrektywy ciśnieniowej oraz przepisów dotyczących instalacji gazów medycznych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy specjalistyczną firmą wypełniającą od wielu lat niszę na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
Premie motywacyjne uzależnione od wyników pracy, fundusz świadczeń socjalnych
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria