Projektant Instalacji Fotowoltaicznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Instalacji FotowoltaicznychMiejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie instalacji fotowoltaicznych;
  • projektowanie instalacji elektrycznych w technologii BIM (Revit);
  • wsparcie procesów realizacyjnych;
  • wsparcie działu przygotowania ofert oraz opracowanie dokumentacji powykonawczych;
  • drukowanie dokumentacji;

WYMAGANIA:

  • znajomość oprogramowania Revit oraz programów do projektowania CAD (AutoCAD, Bricscad);
  • znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word);
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność, terminowość oraz zaangażowanie;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy realizacji dużych obiektów;
  • atrakcyjne warunki finansowe - adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport);
  • niezbędne narzędzia adekwatne do pełnionej funkcji;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.