Projektant Instalacji Fotowoltaicznych - brygadzista

ONEPOWER

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Koordynowanie projektów realizacji instalacji fotowoltaicznych
  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych
  • Zamawianie komponentów (kosztorysowanie)
  • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych do OSD
  • Wyjazdy na wizje lokalną do klienta
  • Wyjazdy w celu rozwiązywania problemów u klientów np. konfigurację monitoringu, pomiary

Wymagania

  • Doświadczenie w branży elektrycznej (PV mile widziane)
  • Umiejętność projektowania instalacji elektrycznych
  • Uprawnienia elektryczne SEP
  • Umiejętność kierowania kilkunastoma projektami jednocześnie
  • Kreatywność, systematyczność i dokładność
  • Pracowitość i zaangażowanie w rozwój firmy
  • Prawo jazdy

Prezentacja firmy

ONEPOWER - Jesteśmy firmą stworzoną przez ludzi z ogromnym doświadczenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka