Projektant Instalacji Elektrycznych

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1134832

Dla naszego klienta, dużej firmy projektowo-consultingowej z Wielkiej Brytanii, w związku z rozwojem biura we Wrocławiu, poszukujemy kandydata na stanowisko Projektant Instalacji Elektrycznych

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie koncepcji, projektu i zarządzanie nim jako inżynier prowadzący przy projektowaniu instalacji elektrycznych (instalacje: niskiego i wysokiego napięcia, pożarowe, komunikacyjne, innowatorskie instalacje oświetlenia)
  • Pełna koordynacja podległych projektów, z uwzględnieniem zakładanych terminów oraz przyjętego harmonogramu prac
  • Nadzór i wsparcie techniczne dla projektantów asystentów
  • Projektowanie zgodnie z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu
  • Pomoc techniczna w odpowiedzi na potrzeby klientów
  • Wykonywanie i sprawdzanie obliczeń, przygotowanie specyfikacji rozwiązywanie problemów technicznych

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Możliwość pracy przy inwestycjach na rynku zagranicznym i polskim, dająca perspektywy rozwoju i samorealizacji przy kompleksowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podwyższania kwalifikacji i uczestnictwa w rozwoju firmy
  • Praca w zespole inżynierskim i przygotowywaniu dokumentacji projektowej w środowisku Revit
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku oraz nadzorowanie grupy młodszych kolegów

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek- Elektryka
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku (związanym z projektowaniem instalacji elektrycznych używając Brytyjskich norm i przepisów)
  • Uprawnienia zawodowe do projektowania w Polsce; mile widziane kwalifikacje z rynku brytyjskiego - Chartered Enginner
  • Płynna znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie,
  • Mile widziana znajomość programów wspierających projektowanie: Amtech, Relux, Dialux
  • Umiejętność pracy w zespole oraz chęć dzielenia się wiedzą
  • Otwartość, zaangażowanie oraz pasja do projektowania instalacji elektrycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy