PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

WIP Projekt Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie instalacji elektrycznych w zakresie projektów koncepcyjnych, budowlanych, przetargowych i wykonawczych.
  • Przygotowywanie rysunków, obliczeń, opisów, specyfikacji, itp.
  • Współtworzenie harmonogramów projektów i zapewnienie ich wykonania w sposób zapewniający dotrzymanie terminów.
  • Prowadzenie projektów elektrycznych oraz ich koordynacja z innymi branżami, biurami architektonicznymi, klientami oraz innymi stronami procesu budowlanego.
  • Prowadzenie korespondencji oraz uczestniczenie w zebraniach dot. projektów.
  • Kierowanie i koordynowanie podległego zespołu.
  • Przygotowywanie raportów i ekspertyz dotyczących stanu technicznego instalacji elektrycznych.
  • Odbywanie krajowych i zagranicznych podróży służbowych.
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość obsługi programów: AutoCAD, pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość programów pakietu Revit,
  • Doświadczenie w projektowaniu ww. instalacji,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie i terminowość.

Prezentacja firmy

Firma Projektowa zajmująca się projektowaniem konstrukcji, instalacji sa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria