Projektant Instalacji Elektrycznych

WORK SERVICE S.A.

Berlin, zagranica

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Berlin

Dla naszego renomowanego niemieckiego klienta, rodzinnejj firmy z branży architektonicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie projektów w zakresie instalacji elektrycznych, które są zgodne z normami bezpieczeństwa, specyfikacją oraz wymaganiami zapisanymi w kontrakcie;
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji wykonawczej i podwykonawczej;
  • nadzór nad realizacją prac;
  • współpraca z projektantami innych branż.

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe;
  • pomoc w relokacji;
  • pracę w nowoczesnych biurach;
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • możliwość korzystania z samochodów służbowych;
  • dofinansowanie kosztów przedszkola Twojego dziecka.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe z zakresu elektrotechniki lub kwalifikacje jako technik lub magister w dziedzinie elektrotechniki;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i planowaniu w dziedzinie elektrotechniki;
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.