PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

WIP Projekt Sp. z o.o.

00-138 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Sporządzanie projektów instalacji elektrycznych dla wszystkich etapów inwestycji,
• Uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów,
• Wykonywanie ekspertyz technicznych istniejących budynków,
• Reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji.
Oferujemy:
• Pracę przy ciekawych projektach,
• Możliwość rozwoju zawodowego,

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Elektrotechnika,
• Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacji elektrycznych,
• Bardzo dobra znajomość środowiska CAD, mile widziana znajomość programu Revit,
• Samodzielność w sporządzaniu projektów instalacji elektrycznych,
• Znajomość języka angielskiego,
• Umiejętność pracy zespołowej,
• Dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Firma Projektowa zajmująca się projektowaniem konstrukcji, instalacji sa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie