Projektant instalacji elektrycznych (instalacje fotowoltaiczne)

PCWO Energy

Kielce (Busko Zdrój, Jędrzejów, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski), świętokrzyskie

PCWO Energy

Jesteśmy firmą działającą w sektorze odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w realizacji dużych projektów z zakresu instalacji fotowoltaicznych. W związku prężnym rozwojem naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Od: PCWO Energy
Miejsce pracy: Kielce (Busko Zdrój, Jędrzejów, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski)

Opis stanowiska:

  • wykonywanie projektów budowlanych z zakresu instalacji fotowoltaicznych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektów
  • współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

  • umiejętność projektowania instalacji elektrycznych
  • znajomość prawa budowlanego
  • mile widziane uprawnienia z zakresu branży instalacji elektrycznych
  • mile widziane doświadczenie z zakresu sporządzania projektów budowlanych (w tym stosownych uzgodnień i pozwoleń: warunków zabudowy, warunków przyłączeniowych itp.) wiedza techniczna z obszaru instalacji elektrycznych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dużą swobodę działania,
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie
  • dla osób spoza Kielc - możliwość zakwaterowania

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem ewentualnie list motywacyjny) za pomocą przycisku "Aplikuj".