Projektant Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy zajmującej się wykonawstwem kompleksowych instalacji zabezpieczeń technicznych i wykrywania pożaru oraz instalacji okablowania strukturalnego, w związku z rozwojem działu projektowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant Instalacji Elektrycznych i TeletechnicznychMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Wykonywanie projektów instalacji dla wszystkich etapów stadium zaawansowania,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowych przed przystąpieniem do realizacji,
  • Optymalizacja instalacji pod kątem kosztowym i ilościowym,
  • Wsparcie pozostałych pracowników biorących udział w realizacji inwestycji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe branżowe (wydziały elektryczne, elektrotechniczne itp.),
  • Znajomość zasad projektowania instalacji elektrycznych oraz systemów teletechnicznych (np. SSP, DSO, LAN, CCTV, SKD, SSWiN),
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość oprogramowania CAD (AutoCad, BricsCad itp.),
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w/w instalacji.

Oferujemy:

  • Realizację ciekawych i pełnych wyzwań projektów,
  • Rozwój oraz spełnianie ambicji zawodowych,
  • Przyjazną atmosfera w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość poszerzenia kompetencji za pomocą szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.