Projektant grafiki/Grafik 2D

Inspiria SI

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się:

  • Tworzeniem kreacji reklamowych oraz promocyjnych na potrzeby serwisów WWW, kampanii online oraz materiałów drukowanych
  • Obróbką, w tym retuszem materiałów zdjęciowych (zdjęcia produktowe i plenerowe), realizowanych w naszym studio fotograficznym, jak również dostarczanych przez źródła zewnętrzne
  • Realizowaniem produktowych sesji zdjęciowych w studio fotograficznym
  • Katalogowaniem, archiwizowaniem i zarządzaniem repozytorium materiałów graficznych
  • Projektowaniem landing pages

Wymagania

Oczekujemy:

  • Kreatywności i zmysłu plastycznego
  • Znajomości podstawowych zasad kompozycji, typografii, składu tekstu i teorii barw
  • Dokładności w realizacji powierzonych zadań
  • Chęci uczenia się
  • Ścisłej i dobrej współpracy z przedstawicielami klientów oraz członkami innych współpracujących zespołów
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Portfolio (prosimy o dołączenie do aplikacji)
  • Znajomości aplikacji Adobe Photoshop i Adobe Illustrator lub alternatywnego narzędzia w stopniu biegłym
  • Znajomości aplikacji Adobe Indesign lub alternatywengo narzędzia w stopniu co najmniej dobrym
  • Znajomości zagadnień i technologii tworzenia stron WWW od strony front-end: dobrej znajomości HTML5 i CSS, podstawowej znajomości Javascript

Mile widziane:

  • Zaawansowana znajomość Javascript, w tym wybranych środowisk i bibliotek
  • Znajomość pakietu Blender i podstawowych zagadnień projektowania 3D
  • Znajomość aplikacji Adobe AfterEffects i Adobe Premiere lub alternatywnych
  • Doświadczenie w projektowaniu materiałów na potrzebny druku
  • Doświadczenie w realizacji animacji i obróbki materiałów video
  • Znajomość pozostałych aplikacji pakietu Adobe Creative Suite
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie
  • Znajomość w zakresie identyfikacji i kreacji marki
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z UX

Prezentacja firmy

Firma Inspiria SI Fałowski & Brylak S.J. od 2004 roku realizuje projekty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media