Projektant elektryk

Besthr

90-557 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

BestHR jest profesjonalną agencją HR. Świadczymy usługi w obszarze rekrutacji specjalistów, kadry managerskiej oraz wspieramy naszych klientów w obszarze HR.
Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty bądź nawiązania kontaktu, dzięki któremu będziesz korzystał z ciekawych ofert, które do nas trafiają.

Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla nowego centrum badawczo-rozwojowego, realizującego projekty naukowe i komercyjne z branży pojazdów elektrycznych, na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania na stanowisku:

- Uczestnictwo w pracach związanych z tworzeniem prototypów oraz doskonaleniem technicznym produktów wprowadzanych na rynek
- Projektowanie szaf sterujących i układów automatycznych
- Projektowanie urządzeń elektrycznych, przygotowywanie schematów elektrycznych na podstawie przekazanych parametrów technicznych
- Opracowywanie dokumentacji technicznej, list materiałowych, schematów i rysunków montażowych
- Współpraca z działem produkcji

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

- Minimum 2 letnie doświadczenie po pokrewnym stanowisku
- Umiejętność projektowania układów elektrycznych (w tym doboru: materiałów, zabezpieczeń, układów sterowania oraz układów wykonawczych)
- Znajomość automatyki przemysłowej
- Znajomość SEE Electrical
- Mile widziana znajomość EPLAN Elektric P8, Autocad Electrical 2016 lub 2017
- Mile widziana znajomość rynku dostawców aparatury elektrycznej i automatyki

Firma gwarantuje:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- Elastyczny czas pracy
- Benefity: Karta Multisport
- Przyjazne i komfortowe środowisko pracy

Kandydatów zainteresowanych rozmową na temat oferty zapraszamy do przesłania swojego CV.

Prezentacja firmy

BestHR jest agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w bez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria