Projektant Drogowy

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Doskonała szansa na rozwój dla absolwentów Politechniki Wrocławskiej (budownictwo, specjalizacja inżynieria lądowa, zakład dróg i lotnisk) oraz doświadczonych Projektantów o wieloletnim doświadczeniu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowe biuro projektowe, zajmujące czołową pozycję na świecie w dziedzinie projektowania komunikacji miejskiej i kolejowej w zakresie szlaków torowych, kolejowych. We Wrocławiu zatrudnia już 100 osób i stale się rozwija.

Opis stanowiska

  • samodzielne wykonywanie projektów (koncepcji, projektów budowlanych, wykonawczych, przetargowych) w zakresie branży drogowej; wykonywanie obliczeń
  • wykonywanie wizji lokalnych na stacjach, liniach kolejowych lub innych obiektach inżynieryjnych wraz ze sporządzaniem notatek służbowych
  • opracowywanie rozwiązań branży drogowej
  • terminowe realizowanie projektów
  • praca w ramach zagranicznego projektu (UK) z wykorzystaniem języka angielskiego w codziennej komunikacji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji drogowej+ uprawnienia do projektowania
  • Doświadczenie zdobyte przy wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych
  • Dobra znajomość aplikacji do obliczeń inżynierskich: AutoCad, MsOffice
  • Mile widziana znajomość Microstation/Bentley/InRoads
  • Minimum rok doświadczenia przy wykonywaniu projektów budowlanych oraz wykonawczych
  • Doświadczenie w rysowaniu i obliczaniu obiektów drogowych
  • Język angielski - poziom min. B1 (komunikatywny)
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów zagranicznych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji i w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
  • Dodatki pozapłacowe: opieka medyczna Medicover, dopłata do wczasów, dofinansowanie studiów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page