Projektant drogowy

Michael Page

Warszawa, lubuskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - generalnego wykonawcy specjalizującego się w budowie hal przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko Projektant drogowy.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • sporządzanie projektów branży drogowej
  • bieżące rozwiązywanie problemów projektowych
  • koordynacja międzybranżowa
  • prowadzenie niezbędnych uzgodnień

Profil kandydata

  • ukończone studia wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w opracowaniu projektów budowlanych i wykonawczych
  • biegła znajomość programu Autocad
  • prawo jazdy kategorii B
  • uprawnienia do projektowania będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w dynamicznym zespole
  • praca stacjonarna w Zielonej Górze lub praca zdalna z gotowością dojazdów do Zielonej Góry

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page