Projektant Drogowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - jednego z większych biur projektowych, które realizuje projekty zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami - poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant DrogowyMiejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej w zakresie branży drogowej na różnych etapach prac projektowych (optymalizacja na potrzeby złożenia oferty, studium techniczno - ekonomiczno - środowiskowe, koncepcja programowa, projekt budowlany, projekt wykonawczy, nadzór autorski, dokumentacja powykonawcza) w ramach realizowanych projektów;
  • wykonywanie projektów drogowych w technologii BIM;
  • przygotowanie rysunków, modeli 3D, BIM, opisów technicznych, szczegółowych specyfikacji technicznych, przedmiarów robót, kosztorysów.

WYMAGAMY:

  • kilkuletniego doświadczenia w projektowaniu w branży drogowej;
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (na wydziale budownictwa);
  • dobrej znajomości programu AutoCad;
  • mile widzialna znajomość oprogramowania Civil3D lub/i InRoads;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • pracę w zespole doświadczonych ekspertów przy realizacji ciekawych inwestycji;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna);
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego i udział w licznych szkoleniach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.