Projektant - Doradca Klienta

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta z sektora produkcji szalunków , poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: Projektant - Doradca Klienta
Lokalizacja: Radom

Zatrudnienie na tym stanowisku daje możliwość realizacji w:

projektowaniu oraz aranżacji łazienek zgodnie z najnowszymi trendami
analizowaniu potrzeb i podążaniu za klientem celem wykreowania wnętrza, o jakim marzy
proponowaniu najlepszych rozwiązań aranżacyjnych oraz doborze produktów z oferty salonu
prowadzeniu procesu sprzedaży
budowaniu wizerunku i odpowiedniej ekspozycji w sklepie

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli posiadasz:

umiejętność projektowania i aranżacji wnętrz - w szczególności łazienek
znajomość adekwatnych programów graficznych, projektowych
wiedzę dotyczącą najnowszych trendów designerskich
chęć bycia mentorem i doradcą dobrego stylu dla klienta
zrozumienie dla potrzeb klienta
kierunkowe wykształcenie i doświadczenie w powyższym zakresie

Co możemy Ci zaoferować?

długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
równoważny system czasu pracy - grafik ustalany przez Kierownika Sklepu razem z załogą
Kartę Sportową oraz Opiekę Medyczną - na preferencyjnych warunkach
rabat pracowniczy 20% na produkty z naszej oferty
udział w eventach - jak np. Bussiness Run
konkursy sprzedażowe
bony świąteczne

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS!

Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:

Przyjmuję do wiadomości, że:
1.Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2.Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3.Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4.Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5.Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6.Podanie danych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie