Projektant – Cadmatic HVAC and Ducts / AutoCAd – detail design

Kowalski Consulting Sp.z o.o.

Turku, Finlandia / Gdańsk, zagranica

Miejsce pracy: Turku, Finlandia / Gdańsk

Zadania:

  • Kreślenie przebiegów tras kablowych, kołnierzy, mocowań, drabinek, koryt, kanałów, profilów kablowych na modelu 3D w programie Cadmatic HVAC i AutoCAd,
  • Przygotowanie dokumentacji wykonawczej i roboczej, katalogów operacji technologicz-nych, specyfikacji, list materiałowych,

Wymagania:

Oprogramowanie:

  • Cadmatic HVAC and Ducts
  • AutoCad

Kwalifikacje:

Minimum 3 letnie doświadczenie w kreśleniu przebiegów tras elektrycznych za pomocą Cadmatic HVAC i przygotowania dokumentacji wykonawczej na jednostkach pływających.

  • dobra znajomość jęz. angielskiego.

Oferujemy:

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę,
  • Niezbędny sprzęt i licencję,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Bezpłatne przeloty do i z Finlandii,
  • Pracę w rotacji 2 m-ce w Finlandii, 2 tyg. w Polsce,
  • Około 50-55h pracy tygodniowo
  • Wynagrodzenie 2900 – 3100 € netto,
  • Minimum roczny okres trwania projektu, z możliwością przejścia na inne podobne projekty,
  • Rozpoczęcie projektu: od zaraz.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj