Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej na potrzeby produkcji
  • konsultacje projektowe z działem projektowym w Danii
  • przygotowywanie rysunków form betonowych
  • sprawdzenie zgodności typów łazienek z rysunkami budowy
  • wydawanie dokumentów dla podwykonawców
  • współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów
  • wsparcie techniczne działu jakości

Wymagania:

  • wykształcenia wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • znajomości programów AutoCad, Office
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny
  • dyspozycyjności
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub umowa współpracy na podstawie podwykonawstwa (działalność gospodarcza)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Ready Bathroom to firma zajmująca się produkcją i dostarczaniem łazienek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Grafika / Projektowanie