Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/02/2019.

Projektant Budowlany

Łubna (woj. Mazowieckie) k Piaseczno, Otwock, mazowieckie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • dynamiczną pracę i ciekawe zadania
  • atrakcyjny fundusz socjalny, obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty sportowej

NA STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ZA:

  • tworzenie projektów i wykonywanie dokładnych obliczeń z zakresu systemów szalunków i rusztowań
  • wsparcie z zakresu doradztwa technicznego, także na terenie budowy
  • kontakt z klientem branżowym
  • współpracę z innymi działami firmy

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego, kierunkowego (preferowane budowlane)
  • czteroletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnień zezwalających na projektowanie bez ograniczeń
  • znajomości programów AutoCad i Robot

Więcej informacji pod numerem telefonu: 504-862-677 - zachęcamy do kontaktu :)

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria