Projektant branży sanitarnej

ROBIMART Sp. z o.o.

05-800 Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Projektanta branży sanitarnej

Zakres obowiązków:

- samodzielne opracowywanie dokumentacji projektowych
- uzgadnianie projektów z gestorami sieci
- pozyskiwanie wymaganych warunków technicznych, opinii i uzgodnień
- współpraca z innymi branżami i koordynacja międzybranżowa
- nadzór nad terminowym dostarczeniem dokumentów, raportów, informacji
- bieżący kontakt z inwestorem w zakresie prowadzonych prac projektowych

Oferujemy

- pracę na pełny etat w twórczym zespole, życzliwych ludzi
- możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych projektach.
- wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i doświadczenia.

Wymagania

Podstawowe wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe.
- doświadczenie w projektowaniu z zakresu branży sanitarnej i gazowej.
- uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej
w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych,
wodociągowych i kanalizacyjnych
- znajomość oprogramowania CAD (( np. Auto CAD, Briscad, Microstation, Open
Road Design)
- znajomość pakietu biurowego MS Office
- samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole.
- posiadanie prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

ROBIMART Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku projektowym od g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
beztereminowo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria