Projektant branży instalacyjnej

P.U.H DROG-MEN

41-700 Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• opracowywanie i przygotowaniu dokumentacji projektowych,

• ścisła współpraca z podmiotami zaangażowanymi w projekt, np. projektantami pozostałych branż, instytucjami zewnętrznymi, geodetami itp.

• przygotowywanie szkiców, rysunków w skali, modeli itp. (przy użyciu odpowiedniego oprogramowania) a następnie ich wydruk,

• współpraca przy opracowywaniu wstępnych koncepcji dla inwestycji budowlanych,

• tworzenie i archiwizacja dokumentów związanych z projektami,

• prowadzenie bieżącej korespondencji oraz współpraca z podmiotami zaangażowanymi w projekt,

• opracowywanie części składowych dokumentacji projektowych,

• inwentaryzacje w terenie.

Wymagania

• doświadczenie min. 1 rok w projektowaniu,

• dobra znajomość programu AutoCad, Ms Office,

• mile widziana znajomość programu Autodesk Civil 3D, Profil Koordynator,

• czynne prawo jazdy kategorii B,

• dobra organizacja czasu pracy,

• zaangażowanie, dokładność, sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,

• komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Prezentacja firmy

To, co nas otacza powinno mieć swój ład i porządek - niestety nie zawsze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria