Projektant branży drogowej/Asystent Projektanta

ViaSTRADA Stanisław Frankowski

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji ViaSTRADA poszukuje do biura w Poznaniu osób na stanowisko:

PROJEKTANT branży drogowej

oraz

ASYSTENT Projektanta branży drogowej

Zakres obowiązków:

- udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej w zakresie:

  • koncepcji,
  • projektów budowlanych,
  • projektów wykonawczych,
  • przedmiarów robót,
  • specyfikacji technicznych,
  • kosztorysów,
  • projektów organizacji ruchu itp.

- udział w koordynowaniu prac projektantów branżowych,

- udział w uzyskiwaniu uzgodnień i decyzji administracyjnych,

- udział w prowadzeniu nadzoru autorskiego.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe uwzględniające premie zależne od wyników pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w rozwijającej się organizacji,

- udział w interesujących zadaniach projektowych,

- pracę w przyjaznych warunkach.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe - budownictwo, specjalność drogowa,

 - bardzo dobra znajomość programu AutoCAD, AutoCAD Civil3D,

 - doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji projektowych,

 - umiejętność pracy zespołowej,

 - skrupulatność, odpowiedzialność, rzetelność.

Prezentacja firmy

Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji ViaSTRADA jest firmą działającą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne