Projektant branża mechaniczna

Control Process S.A.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

-wykonywanie rysunków rozmieszczeń aparatów i urządzeń
- planowanie i projektowanie tras rurociągowych, zamocowań w 2D i 3 D
- wykonywanie rysunków montażowych, specyfikacji materiałowych oraz generowanie rysunków izometrycznych

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe
- minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość oprogramowania do modelowania 3D (AutoCad, Plant 3D, microstation), MS Office
- dobra znajomość języka angielskiego
-dobra organizacja pracy
- umiejętności interpersonalne oraz umiejętności pracy w zespole
- profesjonalizm i rzetelność
- dyspozycyjność
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji